Konkurs dla uczniów na najlepszą aplikację webową !

Zapraszamy do udziału w Konkursie dla uczniów na najlepszą aplikację webową, który organizuje Główny Urząd Statystyczny.

Trwa właśnie rekrutacja!

Zadaniem konkursowym jest stworzenie prototypu aplikacji webowej, która przybliży podstawowe – ciekawe w Waszej opinii – informacje o Polsce i Unii Europejskiej, i która będzie dopasowana do odbiorców w wieku 10 – 14 lat.

Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy będą pracować w z zespołach 2-5 osobowych, a nad ich pracą będzie czuwać pełnoletni opiekun zespołu.

Drodzy Uczniowie, możecie być zapisani tylko do jednego zespołu i nie musicie być uczniami tej samej szkoły. Opiekunowie mogą być wsparciem dla większej liczby zespołów niż jeden.

Oczywiście na uczestników i opiekunów czekają cenne i atrakcyjne nagrody w postaci bonów podarunkowych!

Zasady, harmonogram oraz pozostałe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie http://kodujwebapp.stat.gov.pl/ .